kismi-desarj-tespit-cihazi-icmsys8.jpg
az-tech-55.jpg
ICMsys8 Kısmi Deşarj Analiz Cihazı

Kategori: PD Kısmi Deşarj Tespit Cihazları

ICMsys8 güç trafolarındaki kısmi deşarj testlerini karşılayabilmek için özel olarak dizayn edilmiş bir üründür.


ICMsys8 güç trafolarındaki kısmi deşarj testlerini karşılayabilmek için özel olarak dizayn edilmiş bir üründür. Cihaz ICMsystem’in kazanım merkezine dayanmaktadır. Fakat her kanal için ayrı olarak bulunan dahili güçlendiriciler ile 8 kanalında kısmi deşarj belirlemesi doğru olarak yapılabilir.
 
ICMsys8’in 8 kanal teknolojisinin kullanılması kısmi deşarj testlerini oldukça kolaylaştırır. 8 kanal testininde aynı anda yapılması kısmi deşarjın paralel olarak belirlenmesini daha kısa sürede sağlar.
 
Bağımsız Kanallar
Kısmi deşarjı ölçen 8 bağımsız kanalında güçlendiricisi bulunmaktadır. İçinde bulunan sistem kontrollörü kısmi deşarjların tepe uçlarından iki ucuna göre okunmasını sağlar.
 
Model Belirleme
Paralel belirlemeye ek olarak bulunan kısmi deşarj aktivitesi sayıc, ICMsytem’e göre model belirlemenin temelini oluşturmaktadır. Güç trafolarında bulunan, güç frekansı harmonikleri modeli; her kanalda bulunan AC voltaj dalga formu sayesinde kolayca belirlenir.
 
Yazılım
8 kanallı ICMsys8 yazılımının kontrolü manuel veya otomatik şekilde olabilir. Raporlama kullanıcının seçimine göre MS word ve düz metin şeklinde olabilir.
 
Kabul test modu sayesinde, yazılım 8 sayacı birden gösterir. Bunlar her kanal için özel olan kısmi deşarj seviyesi, voltaj ve frekanstır. Merkezde bulunan ekran sayesinde, tetiklenen değerler otomatik ve manuel olarak görünür.
 
 
 

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI